Doprava zadarmo pri nákupe nad 99,-€

Nábytkový vosk

 

Walrus Oil® - Nábytkový Vosk (Furniture Wax) - obsahuje najvyššiu koncentráciu tvrdých voskov v našej ponuke na povrchovú úpravu nábytku. Ideálny pre konečnú povrchovú úpravu. Do vašich projektov s masívnym drevom pridá dodatočnú ochranu proti vode.


Variant
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Kód: 8720589954113 8720589954120 Zvoľte variant
€8,99 €16,99 od €8,99 –5 % €8,54 / ks €16,14 / ks od €8,54 / ks
Nábytkový vosk
Akcia Novinka
€8,99 €16,99 od €8,99 –5 %

Walrus Oil® - Nábytkový Vosk (Furniture Wax) je hustý, tvrdý vosk navrhnutý na prídavnú ochranu proti vode. Dodá trochu lesku a bohatosť farieb do Vašich projektov s masívnym drevom. Taktiež je užitočný na leštenie starého nábytku a drevených predmetov. Ručne vyrobené s vyššou koncentráciou karnaubského vosku a kandelilového vosku pre silnú konečnú povrchovú úpravu. Obsahuje tiež tungový olej, polymerizačný svetlicový olej, konopný olej a limetkový olej. Vytvrdzuje na matný saténový povrch.

Nápady na vaše projekty
Stoly, stoličky, knižnice, konferenčné stolíky, rámy obrazov, drevené krabice a ďalšie.

Aplikácia
Pre dosiahnutie najlepších výsledkov použite Walrus Oil® - Nábytkový Vosk (Furniture Wax) na  Walrus Oil® - Nábytkový Finiš (Furniture Finish) po tom, čo sa sušil minimálne 24 - 48 hodín. Naneste tenkú vrstvu vosku na celý povrch handrou alebo elektrickou leštičkou. Nechajte ho pôsobiť 1 hodinu a a následne odstránte prebytočné zvyšky. Opakujte, kým nedosiahnete požadovaný vzhľad. Po poslednej vrstve nechajte pôsobiť 24 - 48 hodín, kým povrch nezostane suchý na dotyk. Môže trvať až 1 týždeň, kým sa úplne vysuší na dotyk a až 4 týždne na úplne vyzretie. Pri vytvrdzovaní je ideálne, aby ste svoj výrobok uchovávali v prostredí s regulovanou teplotou. Vlhkosť a vysoké teploty môžu predĺžiť dobu tvrdnutia. Tekutiny uchovávajte mimo povrchu až 4 týždne.

Späť do obchodu