Olej na dosky na krájnie.

Milí priatelia dreva a povrchových úprav masívneho dreva,

Vedeli ste, že drevené dosky na krájanie a mäsiarske bloky na krájanie nie sú určené na jednorazové použitie a môžu skutočne žiť tak dlho, ako morské korytnačky? Pri správnom dizajne a údržbe môžu byť drevené dosky na krájanie odovzdávané po celé generácie. A tu je miesto pre Walrus Oil® - Olej na dosky na krájanie (Cutting Board Oil).

Walrus Oil® - Olej na dosky na krájanie (Cutting Board Oil) je 100% bezpečný pre potraviny a neobsahuje toxíny a syntetické látky. Je určený na nové dosky, alebo na rekondíciu. Náš olej nevyžaduje viac vrstiev! Zanechá na vašej doske hodvábne hladký povrch, bohatú farbu a trochu lesku. Dokonalý pomer zložiek sa uzamkne v prírodných tónoch dreva a zároveň odpudzuje vodu a častice potravín pri používaní. Najlepšie na tom je, že aplikácia trvá len niekoľko sekúnd.

Nápady na vaše projekty:


Dosky na krájanie
Mäsiarske bloky
Dosky na krájanie údenín
Drevené misky, lyžice a nože
Pre nové drevené výrobky

Pri použití Walrus Oil® - Olej na dosky na krájanie (Cutting Board Oil) na nových drevených výrobkoch nezabudnite na brúsenie so zrnom 320 až 600. Aby ste zabránili postaveniu vlákien, pred použitím Walrus Oil® - Olej na dosky na krájanie (Cutting Board Oil), je dobré použiť metódu suché brúsenie - navlhčenie - suché brúsenie, čo znamená, že dosku vybrúsite, namočíte (prípadne utriete mokrou handrou, čo spôsobí postavenie uvoľnených vlákien), necháte ju vyschnúť a následne urobíte posledné brúsenie pred aplikáciou povrchovej úpravy.

Ako udržiavať alebo obnoviť dosku na krájanie.

Údržba a obnova dosky na krájanie je pomerne jednoduchá. Najprv vyčistite dosku na krájanie pomocou Walrus Oil® - Mydlom na dosky na krájanie (Cutting Board Soap) a vlažnou vodou, následne jej nechajte dostatok času na vysušenie. Ak sú na doske hlboké rezy od nožov alebo ak je viditeľná nejaká forma plesne, prebrúste dosku pomocou elektrickej orbitálnej brúsky alebo hoblíka, ak máte k dispozícii. Po vybrúsení povrchu jednoducho naneste náter Walrus Oil® - Olej na dosky na krájanie (Cutting Board Oil) a nechajte ho vyschnúť 12 až 24 hodín. Po vytvrdnutí zotrite prebytočný olej.


Bezpečné pre povrchy, ktoré sú v kontakte s potravinami.


Každý produkt vyrobený spoločnosťou Walrus Oil® je 100% bezpečný pre potraviny.
Walrus Oil® - Olej na dosky na krájanie (Cutting Board Oil) môže byť použitý na kuchynské mäsiarske pulty, dosky na krájanie, drevených potreby a dokonca aj na detské hračky.

Použitý prípravok na ochranu môžete zakúpiť na www.martinovdesign.eu

 

Martin

Späť do obchodu